
Доставка зі складу 5-10 днів.
............................................. ............. NES PND II шторка для ванни 110x150 (ліворуч або праворуч) від:............... ......... ...................
Предмет продажу душова шторка для ванни Nes PND II 110х150 в прозорому склі. На фото показаний лівий варіант екрану. Екран доступний у лівому та правому варіантах. Після покупки вкажіть обраний варіант.
Особливості екранів Nes PND II:
Екран Nes стандартно доступний у прозорому склі:
............................................. .... .........Лівий варіант................................... .................................................. .....Правильний варіант........ ................................... ............
Технічне креслення:
- послуга на замовлення
- гравірування на склі
- рейкова вішалка
- різні варіанти скла (схеми нижче)
Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів.
Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 21 719 ₴
- В наявності
- Код: 82866204
Шторка для ванни Radaway Nes PND II 10009110-01-01L
21 719 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

