


Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію:NES 8 BLACK PNJ IПереваги екрану Nes 8 BLACK PNJ I: Поворотний екран - все зроблено із загартованого скла 8 мм. Система кріплення назовні та всередину кривизна стінки до 15 мм покриття Easy Clean - оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання салону в чистоті чистота. Елегантні чорні деталі. Доступний розмір. Ми можемо пристосувати цей продукт до ваших індивідуальних потреб.NES 8 BLACK PNJ поворотна штора для ванни 70 см ліворуч КОЛІР СКЛА Перегляньте відео Прозоре скло ОПЦІЙНО Сатинове скло ОПЦІЙНО Коричневе скло ОПЦІЙНО Графітове скло ОПЦІЙНО Дзеркальне скло ОПЦІЙНО ULTRA CLEAR склоUltraClear скло має низький вміст оксиди заліза, що робить його продуктом виняткової яскравості та прозорості. Нові типи матеріалів, які використовуються в процесі його виробництва, збільшують здатність пропускати світло та зменшують зеленуватий відтінок, характерний для звичайного скла. Особливо це помітно у випадку скла товщиною 6 мм і 8 мм. Замість зеленого відтінку ви отримуєте надзвичайну прозорість, а скло UltraClear із синіми краями є чудовим вибором там, де важливі природні кольори та прозорість. Кришталева прозорість і блиск надзвичайно яскравого скла UltraClear роблять його ідеальним продуктом для тих, хто шукає максимальну яскравість і точне відтворення оригінальних кольорів. Продукти Radaway зазвичай надсилаються пересиланням. Як відомо, кур’єри не завжди можуть доставити товар у зручний час (зазвичай з 10 до 16 години). Для вашої зручності ми пропонуємо доставку в салон нашим транспортом. Ви уникнете очікування кур'єра та можливих скарг на пошкодження, заподіяні під час експедиційного транспортування. Уточнюйте терміни доставки електронною поштою або телефоном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 70 cm мм |
- Ціна: 23 781 ₴
- В наявності
- Код: 91093285
Шторка для ванни Radaway Nes 8 PNJ I 10061070-54-01L
23 781 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

