




Доставка зі складу 5-10 днів.
............................................. .........Штирка для ванни розсувна, ЛІВА, Furo PND II 100x150см автор:......................... .... .................................
Предметом продажу є розсувна шторка для ванни Furo PND II 100x150 в прозорому склі, ліве виконання з хромованими профілями.
Екран Furo PND II можна встановити на ванну, де мінімальна ширина краю ванни становить 47 мм.
Серія Furo пропонує безпрецедентну якість серед розсувних душових кабін і дверей, а також шторок для ванн. Відмовившись від верхньої направляючої та поставивши двері на ролики, ми отримали кабіни надзвичайної елегантності, легкості та прозорості. Ролики розташовані врівень зі склом зсередини, що полегшує утримання салону в чистоті. Під час відкривання двері переміщуються перед нерухомим сегментом, створюючи просторий і зручний вхід.
Особливості екрана Furo PND:
Екран Furo PND II стандартно доступний у прозорому склі:
Технічне креслення:
Додаткові параметри (будь ласка, запитайте та реалізуйте):
- послуга на замовлення
- гравірування на склі
- вішалка для рушників
- різні варіанти скла (схеми нижче)
Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів.
Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Furo PND II |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 30 754 ₴
- В наявності
- Код: 101609931
Шторка для ванни Radaway Furo PND II 10109538-01-01L+10112494-01-01
30 754 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






