
Доставка зі складу 5-10 днів.
Штарка для ванни Nes Black PNJ I Factory 90x150 см від: На фото показаний екран у лівому варіанті. В іншому нашому аукціоні ви можете купити екран в потрібному варіанті. Предмет продажу - шторка для ванни Nes Black PNJ I Factory 90х150 см, ліва версія, з прозорим склом. Серія Nes Black — це сучасний дизайн і елегантність у поєднанні з заворожуючим чорним. Моделі цієї серії додадуть вашій ванній кімнаті неповторний характер. Чорні лінії, характерні для моделей Frame і Factory, зроблені фарбою для кераміки. Завдяки злиттю декору зі склом у процесі загартування екран вирізняється довговічністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання.
Переваги екрану Nes Black PNJ I Factory: Цільний поворотний екран (нахиляється всередину ванни) Безпечне, загартоване скло, товщиною 6 мм, характеризується підвищеною стійкістю до корозії та стирання за допомогою профілів, що дозволяють вирівняти кривизну стіни мм трубчастий шарнір дозволяє відкривати екран всередину і назовні, запобігаючи пошкодженню ущільнення і гарантує тиху та безвідмовну роботу. Покриття Easy Clean оптимально захищає від забруднення та полегшує підтримку екрана в чистоті.
Скляна фабрика/Прозорий
Чорні профілі
Технічний малюнок - Варіант W3
Додатково платні опції
Ми пропонуємо душові кабіни, двері для перегородок, конструкції для ванн, душові піддони, душові піддони під плитку та лінійні водостоки від Radaway.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 26 418 ₴
- В наявності
- Код: 87986072
Шторка для ванни Radaway Nes PNJ Factory 10011090-54-55L
26 418 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

