




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВІ ТРЕНДОВІ ПРОДУКТИ НЕ ВІДСТАВЛЯЮТЬСЯ КАТАЛОГІЧНИМ НОМЕРОМ: EXK-3516 ВИРОБНИК: New Trendy КРАЇНА ПОХОДЖЕННЯ: Польща ШИРИНА: 60 см ВИСОТА: 150 см ОТВОР: Зовнішнє ТОВЩИНА СКЛА: 6 мм ПОКРИТТЯ СКЛА: Active Shield КОЛІР: Матовий бронзовий КРОНШТЕЙН: Похилі...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Заповнення | Szkło |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Avexa Gunmetal Brushed |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 60 cm мм |
- Ціна: 27 904 ₴
- В наявності
- Код: 130560829
Шторка для ванни New Trendy Avexa L/P EXK-3516
27 904 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





