
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щірка для ванни CVSK1, рекомендована для ванн Rosa ПРОФІЛЬ ПОЛІРОВАНИЙ АЛЮМІНІЙ КОЛЬОРУ 6 мм, безпечне скляне наповнення з покриттям AntiCalc® Розкішна скляна шторка для ванни, рекомендована для ванн Rosa. Поворотна стійка дозволяє складати екран на 180° всередині ванни або на стіні. Завдяки цьому Ви можете легко мити скляні елементи ширми і вільно входити у ванну по всій довжині: 85 см для 140, 150 см Варіант ванни: ПРАВИЛЬНІ кольори: профілі - ГЛЯНЦЕ Наповнення скла: 6 мм; Висота прозорого виробу: 150 см рекомендовано для ванн: Rosa I, Rosa II, Rosa 95RAVAK Технологія AntiCalc® Невидимий захист скла від забруднень і водяних відкладень. Будь-яка вода, крім дистильованої або дощової, містить певну кількість солі. Його осад, т. зв водний камінь очищається з великими труднощами. Він хімічно з’єднується зі склом, утворюючи смуги та з часом утворюючи постійний наліт на поверхні кабіни. Наявні на ринку хімічні засоби для видалення накипу в цьому випадку неефективні. Постійним відкладенням можна запобігти лише запатентованою технологією захисту скла під назвою RAVAK AntiCalc®, яка наноситься на скляні кабіни, душові двері та екрани вже в процесі виробництва.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Ravak |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 85 cm мм |
- Ціна: 30 915 ₴
- В наявності
- Код: 28905800
Шторка для ванни Ravake CVSK1 Rosa 7QRM0C00Y1
30 915 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

