
Доставка зі складу 5-10 днів.
Конструкція ванни Idea Black PN DWJ 150x150,5 см від: Предмет продажу двокомпонентна конструкція ванни Idea Black PN DWJ 150х150,5 см в правому виконанні з прозорим склом. Чорний колір чудово виглядає в інтер'єрах - особливо оформлених в стилі постіндустріал, модерн або лофт. Серія Idea Black пропонує вражаючі та витончені рішення для кожної ванної кімнати, які сподобаються людям, які люблять унікальні та авангардні рішення.
Наведене вище фото лише для попереднього перегляду. Він не відображає фактичних розмірів забудови. На фото конструкція в правому варіанті. На іншому нашому аукціоні ви можете придбати лівосторонній варіант кузова. Переваги конструкції ванни Idea Black PN DWJ: Конструкція з двох частин. Одна частина – розсувна, загартоване скло, товщина 6 мм. Тонкий слайдер, що забезпечує безшумну роботу дверей, забезпечує герметичність дверей. Однак еластомерні ущільнювачі стійкі до перепадів температури і вологості, не мають порогової планки. Розсувна частина має прокладку, яка забезпечує герметичність конструкції Easy Clean - оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання екрану в чистоті.
Прозоре скло та чорні профілі. На фотографії нижче зліва показано тонкий повзунок, який забезпечує безшумний рух дверей. Однак на фото праворуч можна побачити можливість від'єднання дверцят для зручності очищення конструкції. На фото нижче показаний невидимий механізм для зсуву та регулювання дверей. Скло покрите покриттям EasyClean, що полегшує утримання конструкції в чистоті. Завдяки гідрофобним властивостям покриття краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень.
Технічне креслення
Додатково платні опції
Вішалка для рушників. Це практичне рішення, яке зберігає рушник під рукою після душу та полегшує його висихання після душу. Чорна вішалка кріпиться до скла за допомогою спеціальної техніки приклеювання на етапі виробництва. Тому його потрібно замовляти одночасно з установкою ванни. На фото зліва внизу показана вішалка для рушників, прикріплена до вікна. З правого боку до скла та суцільної стіни.
Ми пропонуємо душові кабіни, двері для перегородок, конструкції для ванн, душові піддони, душові піддони під плитку та лінійні водостоки від Radaway.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 150 cm мм |
- Ціна: 29 255 ₴
- В наявності
- Код: 82865962
Шторка для ванни Radaway Idea Pn Dwj 10003150-54-01R
29 255 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

