

Доставка зі складу 5-10 днів.

НОВА шторка для ванни MODUS BLACK Перегородка для ванни, встановлена на ванну, - ідеальне рішення як для любителів довго приймати ванну, так і для тих, хто віддає перевагу швидкому душу. Нова шторка для ванни Modus Black: Ретельна обробка - Фурнітура нової колекції Modus Black є синонімом мінімалістичного дизайну. Дужка виглядає ніжно і в той же час прикрашає кожен виріб. Витончена форма
Елегантний настінний профіль забезпечує стійкість виробу. Форма деталей робить ванну кімнату ексклюзивною та сучасною. ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELD 2.0 Покриття за новою технологією Active Shield 2.0 — це покриття, яке покращує скляну поверхню, наноситься механічним шляхом і затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Це подовжує термін служби до десяти років, якщо використовується відповідно до рекомендацій, покриття Active Shield 2.0 запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту або забрудненню від повсякденних засобів гігієни. Захисні покриття дозволяють заощаджувати за рахунок меншого споживання миючих засобів, тим самим позитивно впливаючи на навколишнє середовище. Щоб якомога довше насолоджуватися привабливим зовнішнім виглядом салону, ми рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для догляду за салоном: просочення для покриття Active Shield і. підготовка до чищення салону. Обидва продукти дуже ефективні і залишаються під рукою протягом тривалого часу. Додано до пов’язаних продуктів під сторінкою.
НОВА шторка для ванни MODUS BLACK універсальний L/P80 см x 150 см ПРОЗОРНЕ СКЛО ACTIVE SHILD 8 ММ ************************************************* ************************************************* ********* ІНДИВІДУАЛЬНІ ВАРІАНТИ ЗАМОВЛЕННЯ УВАГА!!! У разі доставки наложеним платежем термін обробки замовлення ПРОДОВЖЕНО на 5 робочих днів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 28 573 ₴
- В наявності
- Код: 100528862
Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-0293
28 573 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

