




Доставка зі складу 5-10 днів.

............................................. .....Двокомпонентна шторка для ванни Essenza Pro PND II 120x150 (справа) автор:........................ ...... ................... Предметом продажу є двокомпонентна шторка для ванни Essenza Pro PND II 120 (ширина) x 150 (висота) в правому виконанні, в прозорому склі з хромованою фурнітурою. Перша частина ширми стаціонарна, стаціонарно кріпиться до стіни, друга частина рухома і відкривається назовні. Серія Essenza Pro призначена для людей, які шукають комфортні та сучасні рішення, розроблені з урахуванням останніх тенденцій дизайну. Настінне кріплення за допомогою затискної системи та елегантні деталі надають кабіні легкості, гармонійно будуючи простір будь-якої ванної кімнати.

Переваги шторок для ванн Essenza Pro PND II: Перша частина крила ширми стаціонарно кріпиться до стіни, друга частина є рухомою і відкривається назовні. Виготовляється із загартованого скла товщиною 6 мм. Система кріплення до стіни за допомогою хомутів з можливістю установки в двох варіантах: з ущільнювальним профілем (дозволяє вирівняти кривизну стіни) або без використання профілю ( у випадку ідеально прямих стінок).Елегантні, хромовані деталі розташовані врівень зі скляною поверхнею – покриття Easy Clean оптимально захищає від бруду чистий чистотаІндивідуальний сервіс - можливе реалізація будь-якого дизайну інтер'єру, навіть найнезвичайнішого. Екран Essenza Pro PND II стандартно доступний у прозорому склі: покриття Easy Clean оптимально захищає від забруднення та полегшує утримання салону в чистоті. . Завдяки такому покриттю менше забруднень осідає на склі, а ті, що трапляються, легше видалити.

Технічне креслення

На інших наших аукціонах великий вибір душових піддонів, альковних дверей, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також душових плит різних форм і розмірів. Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 30 688 ₴
- В наявності
- Код: 91093186
Шторка для ванни Radaway Essenza Pro Pnd Ii 10102120-01-01R
30 688 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж


