
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і ознайомтеся з нашою компанією: Vesta DWJ+S Виробляючи конструкції ванн серії Vesta, ми приділяємо велику увагу компонентам, з яких вони виготовлені. Широкий асортимент моделей дозволяє адаптувати продукцію до всіх можливих рішень для ванної кімнати. Переваги установки ванни Vesta DWJ+S: скло 5 мм - безпечне загартоване скло товщиною 5 мм, відповідно до стандарту PN: EN 12150: 1 Кріплення. система - Настінна система кріплення з використанням профілів, що дозволяють вирівнювати кривизну стіни Ролики - Шарикопідшипникові, поворотні ролики в Хромований корпус - оптимально захищає від забруднень і полегшує обслуговування салону на замовлення - забезпечує реалізацію нестандартного дизайну салону під індивідуальні потреби. Можливість використання подовжуючих профілів, які збільшать номінальний розмір душової кабіни або дверних ніш на значення, вказане на піктограмі. Vesta DWJ+Двері-купе 160 см х бічна стінка Універсальна конструкція 80 см, можлива установка СТЕКЛО КОЛІР Переважно прозоре скло. Як відомо, кур’єри не завжди можуть доставити товар у зручний час (зазвичай з 10 до 16 години). Для вашої зручності ми пропонуємо доставку в салон нашим транспортом. Ви уникнете очікування кур'єра та можливих скарг на пошкодження, заподіяні під час експедиційного транспортування. Уточнюйте терміни доставки електронною поштою або телефоном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 160 cm мм |
- Ціна: 35 225 ₴
- В наявності
- Код: 45867396
Шторка для ванни Radaway Parawan Vesta DWJ+S 209116-01-01/204080-01
35 225 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

