
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RIHO SCANDIC NXT прихований під кришками – фіксована стінка + дверцята, що відкриваються всередину – доступні в правій і лівій версіях зліва – загартоване скло товщиною 8 мм з покриттям RIHO Shield – висота 150 см Гарантія 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Riho |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Scandic |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Фіксація | Prawe |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 85 cm мм |
- Ціна: 39 468 ₴
- В наявності
- Код: 111374474
Шторка для ванни Riho SCANDIC NXT X109 GX00162C2
39 468 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
