
Доставка зі складу 5-10 днів.
Конструкція ванни Vesta DWD+S 140x65x150 см від:
Предметом продажу є конструкція ванни Vesta DWD+S 140х65х150 см з розсувними дверима з прозорим склом.
Дверне полотно 140 см, бічна стінка 65 см.
Серія Vesta включає систему встановлення ванни. Залежно від ваших потреб, він може складатися лише з розсувних дверей або з комбінації розсувних дверей і стіни. Дверцята встановлені на шарикопідшипникових роликах, які знімаються для зручності очищення. Якщо ви не знайшли потрібний розмір, ми можемо виготовити серію Vesta нестандартних розмірів.
Переваги кузова Vesta DWD+S:
Прозоре скло та тканина:
Конструкція доступна з прозорим або тканинним склом. Доплата за тканинне скло становить 62 злотих. Після покупки вкажіть обраний вами колір скла.
Профілі Chrome:
На фотографії нижче зліва показані шарикопідшипникові поворотні ролики в хромованому корпусі. З правого боку елегантні хромовані деталі.
На фото нижче показано систему, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 10 мм.
Скло вкрите покриттям EasyClean, що полегшує утримання конструкції в чистоті. Завдяки покриттю EasyClean менше бруду осідає на скляній поверхні, і її легше видалити.
Технічне креслення:
Додатково оплачуються опції:
Ми пропонуємо душові кабіни, двері для перегородок, конструкції для ванн, душові піддони, душові піддони під плитку та лінійні водостоки від Radaway.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість частин | 3 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Товщина скла/панелі | 5 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 33 633 ₴
- В наявності
- Код: 14424789
Шторка для ванни Radaway Vesta DWD+S Radaway 203140-01 + 204065-01
33 633 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

