




Доставка зі складу 5-10 днів.
Ширма для ванни SMART 80x150
КАТ. НОМЕР EXK-4094
Розсувна шторка для ванни
УНІВЕРСАЛЬНИЙ - можна встановити зліва чи справа
Репутована компанія НОВИЙ ТРЕНД
7 років ГАРАНТІЇ
Моделі цієї колекції вирізняються мінімалістичним дизайном і великими скляними панелями. Завдяки цьому вироби чудово виглядають у різних стилях розташування, надаючи ванній кімнаті позачасову елегантність. Усі моделі мають нижню розсувну систему, а у верхній частині є точковий стабілізатор
Фактичні розміри
Діапазон A 80-81,5 см
Діапазон B макс. 120 см
Розмір фіксованої стіни C 39,5 см
Ширина екрана в складеному стані: 49 см
Висота H 150 см
Оздоблення: срібний глянець
Прозоре безпечне скло, загартоване 8 мм
Покриття від обростання ActivShield полегшує утримання салону в чистоті
Покриття Active Shield - стандарт
Стабільна підтримка
Вироби Smart оснащені кронштейном з високоякісного металу. У верхній частині є точковий стабілізатор
Мінімалістичні стінові профілі
Модель Smart має елегантні хромовані деталі з глянсовим покриттям. Настінні профілі, виготовлені з металу, ефективно кріплять виріб до стіни.
Надійна розсувна система
Вироби Smart Collection мають лише нижню розсувну систему, верхня частина має ледь помітну точкову напрямну. Метал, з якого він виготовлений, забезпечує довговічність і надійність.
Сучасний дизайн
Ручка колекції Smart, виконана з металу, характеризується сучасним дизайном. Блискучий хромований колір робить виріб чудовим у різноманітних композиціях. Ручка розташована як зовні, так і зсередини скла. Це робить використання виробу більш безпечним і комфортним.
ПРИМІТКА: ширина краю ванни має бути не менше 35 ммМожливість замовити екран індивідуальних розмірів за індивідуальною ціною| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 35 519 ₴
- В наявності
- Код: 130560697
Шторка для Ванна New Trendy Smart EXK-4094
35 519 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж




