




Доставка зі складу 5-10 днів.
Щирка для ванни AVEXA WHITEЩірка для ванни, встановлена на ванну, є ідеальним рішенням як для любителів довго приймати ванну, так і для тих, хто віддає перевагу швидкому душу. Шторка для ванни Avexa White: Міцність і стійкість - деталь, яка поєднує в собі функціональність і елегантність. Надійно кріпить виріб до стіни, зберігаючи мінімалістичний характер колекції. Ілюстративне фото Петлі врівень зі склом Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка, рівномірна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті, крім своєї очевидної корисної функції, ідеально вписується в будь-який інтер’єр для фіксованих елементів , можливий монтаж без використання стінового профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для постійних елементів існує можливість монтажу зі стінним профілем, який зменшує кривизну стіни приблизно до 10 мм. З одного боку, це підвищує стійкість екрану, а з іншого – елегантний акцент в оздобленні ванної кімнати. ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELDМи оснастили наші вироби дружніми технологічними рішеннями – покриттям Active Shield, яке полегшує повсякденну діяльність легше. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від бруду, спричиненого накипом і залишками косметики AVEXA WHITELeach Screen Left 120 см x 150 см CLEAN GLASS ACTIVE SHIELD 6 МОМЕНТІВ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ. Термін доставки подовжено приблизно на 5 днів <. /p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Avexa White |
| Наповнення | Szkło |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 36 069 ₴
- В наявності
- Код: 130560938
Шторка для ванни New Trendy Avexa EXK-2976
36 069 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






