
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RIHO SCANDIC NXT X109 Двокомпонентна шторка для ванни 100 см права GX00212C2– призначена для прямокутних ванн– кріпиться до стіни за допомогою двох латунних петель– два кольори обробки: хром та чорний матовий– дверцята з механізмом підйому під час відкривання– монтажні елементи , запобіжні гвинти тощо, приховані під кришками - фіксована стінка + дверцята, що відкриваються всередину - доступні в правій і лівій версіях - загартоване скло товщиною 8 мм з покриттям RIHO Shield - висота 150 см Гарантія 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Riho |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Scandic |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 44 648 ₴
- В наявності
- Код: 111374116
Шторка для ванни Riho SCANDIC NXT X109 GX00212C2
44 648 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
