



Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: NES 8 BLACK PND I Переваги екрану Nes 8 BLACK PND I: складний поворотний екран - все зроблено із загартованого скла 8 мм. Система кріплення назовні та всередину Кривизна стінки до 15 мм. Елегантне чорне покриття Чистий – оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання салону в чистоті. Доступно під замовлення. Ми можемо пристосувати цей продукт до ваших індивідуальних потреб.Шарма для ванни BLACK I, лівий варіант.. Перегляньте відео прозоре скло. ОПЦІЙНО Дзеркальне скло. UltraClear має низький вміст оксиду заліза, що робить його продуктом виняткової яскравості та прозорості. Нові види матеріалів, які використовуються при його виробництві, підвищують здатність пропускати світло і зменшують зеленуватий відтінок, характерний для звичайного скла. Особливо це помітно у випадку скла товщиною 6 мм і 8 мм. Замість зеленого відтінку ви отримуєте надзвичайну прозорість, а скло UltraClear із синіми краями є чудовим вибором там, де важливі природні кольори та прозорість. Кришталева прозорість і блиск надзвичайно яскравого скла UltraClear роблять його ідеальним продуктом для тих, хто шукає максимальну яскравість і точне відтворення оригінальних кольорів. Продукти Radaway зазвичай надсилаються пересиланням. Як відомо, кур’єри не завжди можуть доставити товар у зручний час (зазвичай з 10 до 16 години). Дбаючи про вашу зручність, ми пропонуємо доставку в салон нашим транспортом. Ви уникнете очікування кур'єра та можливих скарг на пошкодження, заподіяні під час експедиційного транспортування. Уточнюйте терміни доставки електронною поштою або телефоном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 39 173 ₴
- В наявності
- Код: 91093325
Шторка для ванни Radaway Nes 8 Pnd I 10060110-54-01L
39 173 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

