
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щірка для ванни AVEXA GOLD SHINE Перегородка для ванни, встановлена на ванну, - ідеальне рішення як для любителів довго приймати ванну, так і для тих, хто віддає перевагу швидкому душу. Шторка для ванни Avexa Gold Shine/GOLD GLOSS: Міцність і стійкість - деталь, яка поєднує в собі функціональність і елегантність. Він надійно кріпить виріб на стіні, зберігаючи мінімалістичний характер колекції. Поверхня деталей має PVD покриття, що надає їй гладку і тверду текстуру, стійку до подряпин. Деталі мають глянцеве покриття.
ілюстративне фото Естетична обробка Елегантна форма деталі, кольору гладкого золота, забезпечує сучасний вигляд виробу. Петля має функцію підйому. Петлі врівень зі склом Петлі врівень зі скляною панеллю доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу полегшує утримання в чистоті. Петля виготовлена з високоякісного металу, що забезпечує її довговічність.
Встановлення з настінним профілем або без нього Для незнімних елементів можлива їх установка без використання стінового профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для постійних елементів їх можна встановити з пристінним профілем, вирівнюючи кривизну стіни приблизно до 10 мм. З одного боку, це підвищує стійкість кабіни, а з іншого – є елегантним акцентом в оздобленні ванної кімнати. ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELD 2.0
Покриття за новою технологією Active Shield 2.0 – це покриття, яке очищає скляну поверхню, наноситься механічно та затверджується за допомогою УФ- та ІЧ-випромінювання. Це подовжує термін служби до десяти років за умови, що воно використовується відповідно до рекомендацій, покриття Active Shield 2.0 запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняних відкладень або забруднення щоденними засобами гігієни. Захисні покриття дозволяють заощадити за рахунок меншого споживання миючих засобів, що позитивно впливає на навколишнє середовище. Щоб якомога довше насолоджуватися привабливим зовнішнім виглядом салону, ми рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для догляду за салоном: просочення для покриття Active Shield і засіб для чищення салону. . Обидва продукти дуже ефективні і тому залишаються під рукою надовго. Додано до пов’язаних продуктів під сторінкою.
Щирка для ванни AVEXA GOLD SHINE, права, 110 см х 150 см ПРОЗОРНЕ СКЛО ACTIVE SHILD 6 ММ ІНДИВІДУАЛЬНІ ВАРІАНТИ ЗАМОВЛЕННЯ Примітка! Термін доставки для накладеного платежу додатково подовжується приблизно на 5 днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Avexa Gold Shine |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Фіксація | Prawe |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 38 211 ₴
- В наявності
- Код: 138639414
Шторка для ванни New Trendy Avexa110 EXK-2185
38 211 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

