




Доставка зі складу 5-10 днів.
Перегородка для ванни AVEXAПерегородка для ванни, встановлена на ванну, є ідеальним рішенням як для любителів довго приймати ванну, так і для прихильників швидкого душу. Перегородка для ванни Avexa Gunmetal Brushed Bathtub Screen/шліфований графіт: Довговічність і стабільність - деталь, яка поєднує в собі функціональність і елегантність. Надійно кріпить виріб до стіни, зберігаючи мінімалістичний характер колекції. Ілюстративне фото Петлі врівень зі склом Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка, рівномірна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті, крім своєї очевидної корисної функції, ідеально вписується в будь-який інтер’єр для фіксованих елементів , можливий монтаж без використання стінового профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для постійних елементів існує можливість монтажу зі стінним профілем, який зменшує кривизну стіни приблизно до 10 мм. З одного боку, це підвищує стійкість екрану, а з іншого – елегантний акцент в оздобленні ванної кімнати. ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELDМи оснастили наші вироби дружніми технологічними рішеннями – покриттям Active Shield, яке полегшує повсякденну діяльність легше. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від забруднень від накипу від води та залишків косметики для ванни AVEXA GUNMETAL BRUSHEDLeft130 см x 150 смCLEAN GLASS ACTIVE SHIELD 6 МОМЕНТІВ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ. Термін доставки подовжено приблизно через 5 днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 130 cm мм |
- Ціна: 42 708 ₴
- В наявності
- Код: 130560902
Шторка для ванни New Trendy Avexa EXK-3527
42 708 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






