




Доставка зі складу 5-10 днів.
Ширма для ванни SMART LIGHT GOLD, з легким блиском, CAT NO дизайн і великі скляні панелі. Завдяки цьому вироби чудово виглядають у різних стилях розташування, надаючи ванній кімнаті позачасову елегантність. Всі моделі мають нижню розсувну систему, а в її верхній частині є точковий розмір. Діапазон B макс 84 см. Висота 150 см. Злегка блискуче безпечне скло, загартоване. Антиобростаючий засіб ActivShield, що полегшує утримання салону в чистоті - стандартно має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи відкладень насолоджуйтесь перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто обполіскуйте скло водою після кожного купання. Рекомендовано використовувати засоби для догляду за душовими кабінами, доступні в нашій пропозиції. Стійка опора. високоякісний метал. У верхній частині є точковий стабілізатор. Настінні профілі, виготовлені з металу, ефективно кріплять виріб до стіни. Метал, з якого він виготовлений, забезпечує міцність і надійність. Злегка мерехтливий золотистий колір робить виріб чудовим у різноманітних композиціях. Ручка розташована як зовні, так і зсередини скла. Це робить використання виробу більш безпечним і комфортним. Ширина бортика ванни повинна бути не менше 35 мм. Можливе замовлення індивідуального розміру
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Заповнення | Szkło |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 150 cm мм |
- Ціна: 48 476 ₴
- В наявності
- Код: 133716509
Шторка New Trendy Smart Light EXK-4309
48 476 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж





