




Доставка зі складу 5-10 днів.

Розумна конструкція ванни Корпус ванни, встановлений на ванну, - ідеальне рішення як для любителів тривалого купання, так і для шанувальників швидкого душу. Безпечне загартоване скло товщиною 8 мм, покрите захисним покриттям Active Shield, забезпечує безпечне використання екрану всіма домочадцями. Сучасний дизайн Ручка Smart Collection, виконана з металу, відрізняється сучасним дизайном. Виріб чудово виглядає в різноманітних композиціях. Ручка розташована як зовні, так і зсередини скла. Завдяки цьому використання продукту безпечне та комфортне.

Елегантна обробка Модель Smart має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям. Настінні профілі, виготовлені з металу, ефективно кріплять виріб до стіни. Стабільна опора Вироби Smart оснащені кронштейном з високоякісного металу. Кронштейни шторки ванни містять посилені елементи кріплення, які додатково стабілізують складну конструкцію. Розсувна система

Вироби Smart Collection мають лише нижню розсувну систему, у верхній частині є непомітна точкова напрямна. Метал, з якого він виготовлений, забезпечує міцність і надійність. ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELD 2.0 Покриття за новою технологією Active Shield 2.0 — це покриття, яке очищає скляну поверхню, наноситься механічним шляхом і затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Це подовжує термін служби до десяти років, якщо використовується відповідно до рекомендацій, покриття Active Shield 2.0 запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту або забруднення від повсякденних засобів гігієни. Захисні покриття дозволяють заощаджувати за рахунок меншого споживання миючих засобів, тим самим позитивно впливаючи на навколишнє середовище. Щоб якомога довше насолоджуватися привабливим зовнішнім виглядом салону, ми рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для догляду за салоном: просочення для покриття Active Shield і. підготовка до чищення салону. Обидва продукти дуже ефективні та залишаються під рукою протягом тривалого часу. Додано до пов’язаних продуктів під сторінкою.

Конструкція ванни SMART 150 см х 150 см ПРОЗОРНЕ СКЛО ACTIVE SHILD 8 ММ ІНДИВІДУАЛЬНІ ВАРІАНТИ ЗАМОВЛЕННЯ УВАГА!!! У разі доставки наложеним платежем термін обробки замовлення ПРОДОВЖЕНО на 5 робочих днів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Фіксація | Uniwersalne |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 150 cm мм |
- Ціна: 56 990 ₴
- В наявності
- Код: 133716459
Шторка для ванни New Trendy Smart EXK-4105
56 990 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж





