



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.


Егло Алмейда 1 (98588)
Almeida 1 — це підвісний світильник із простою конструкцією, але дуже привабливим. Цікаве поєднання різноманітних форм і незмінних кольорів наповнює інтер'єр унікальною формою і приємним, спокійним світлом, сконцентрованим на обраній поверхні. Лампа підходить як для традиційних лампочок, так і для довговічних і економічних світлодіодних джерел світла.
Лампа оснащена лампочкою E14.

Технічні дані:
Бренд: Eglo
Матеріал: метал; тканина
Колір: чорний; сірий; білий
Гніздо: E14
Кількість лампочок: 5
Лампочка в комплекті: немає
Макс. потужність джерела: 25 Вт
Висота: 1100 мм
Ширина: 255 мм
Довжина: 1200 мм
Вага: 2,9 кг
Захист від проникнення (IP): IP20
Напруга: 230 В



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 źródeł |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Марка | Eglo |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Tradycyjny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 255cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

