

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Light Prestige Mirror Hanging Small Gold (LP9991PSGD)

Колір рами - золото
Матеріал каркаса - метал, акрил
Розміри - висота 120 см, діаметр 60 см
Тип джерела світла - Вбудований LED 3000K 2100LM потужністю 1x 35W
Герметичність - IP44

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 35W |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Мoдель | Mirror |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Złote |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

