

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Опис продукту
ТАНК 6 BL 1431/6 Зріст: 140 см. Ширина: 70 см. Матеріал: метал з порошковим покриттям Патрон: 6 X E14 Лампа: світлодіодна / енергозберігаюча / звичайна / макс. 10 Вт / лампа не містить лампочок Джерело живлення: 230 [В] не вимагає трансформатора Ступінь захисту: IP20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 22cm мм |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 6 źródeł |
| Кімната | Biuro, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Марка | Emibig |
| Матеріал | Stal |
| Мoдель | Tank |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 70cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

