

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
- Матеріал: дерево, метал, акрил- Живлення: 230 В- Лампочки в комплекті: так- Колір: чорний, дерево- Рівень захисту: IP20- Висота: 112 см- Ширина: 115 см- Потужність лампочки: 33 Вт- Кількість світлових точок: 1- Інтелектуальні рішення: так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 112cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Максимальна потужність лампи | 33W |
| Марка | Spot-Light |
| Матеріал | Lita sosna |
| Мoдель | Lucas |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 115cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

