

Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний світильник Italux Aspen PND-31186-6A-ABR
Підвісна лампа
Italux ASPEN PND-31186-6A-ABR
Дані про продукт
Розміри
➕ Довжина - 60,5 см
➕ Ширина - 60,5 см
➕ Висота - 45 см
➕ Діаметр - 60,5 см
➕ Розмір абажура - 45 см
Світло
➕ Цоколь лампи - E14
➕ Кількість джерел світла - 6
➕ Тип джерела світла - класичні або світлодіодні лампочки
➕ Лампочка в комплекті - ні
➕ Інтегрований світлодіод - ні
➕ Потужність - 40 Вт
➕ Напруга - 220-240В
➕ З можливістю затемнення - так (залежно від лампочок)
Загальні
➕ Колекція - Aspen
➕ Тип - підвісний світильник
➕ Колір - античний коричневий
➕ Колір абажура - скло | прозорий
➕ Матеріал - сталь | скло
➕ Клас герметичності - IP20
➕ Код товару - 294c2171
➕ Код - ITALUX PND-31186-6A-ABR
Інше
➕ Гарантія - 2 роки
➕ Сертифікати - CE
Italux
Italux – це компанія з понад 25-річним досвідом роботи в галузі освітлення. Пропозиція продукції є результатом великої уваги до якості та, водночас, безкомпромісно привабливої ціни. Ключовим елементом виробництва є контроль якості, тому на світильники з вбудованим світлодіодом діє гарантійний термін до 5 років.
Пропозиція включає широкий асортимент світильників, які ідеально впишуться в будь-яку обрану атмосферу інтер'єру. Колекції та дизайни враховують останні тенденції освітлення та тенденції світового дизайну. Вибір із тисяч продуктів, що відрізняються за стилем, функціями та технологіями, дозволяє доповнити будь-який інтер’єр.
Купуючи лампочки для вибраної лампи або освітлення з вбудованим світлодіодом, пам’ятайте, що вони мають різні кольори світла. Колір світла змінює сприйняття даного інтер'єру і впливає на наше
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 6 źródeł |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Stal, Szkło |
| Мoдель | Aspen |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

