




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Підвісний світильник MOOSEE PARROT 68 Красивий декоративний світильник, в якому плафони служать для розсіювання падаючого світла. Світильник виготовлений з акрилу і металу золотого кольору, що в поєднанні з унікальним дизайном вдало прикрасить сучасність. Світло: LED 5 Вт / 400 лм / 3000 CO Світильник: висота 230 см / ширина 68 см / основний 68 см Плафон: висота 80 см / ширина 68 см / гл 68 см Декоративний елемент - золото: висота 65,5 см / ширина 7 см / гл 4,5 см Декоративний елемент - білий: 1x діам. 38 см / 1 x діам. 68 см Кріплення: висота 4,5 см / діам. 20 см Кабель: 150 см Монтаж: стельовий Вага нетто: 3 кг Розміри упаковки: 71 см / 71 см / 18 см.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 230cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 68cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 68 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 11W |
| Марка | Moosee |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Złote |
| Ширина | 68cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴


