



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Підвісний світильник Zuma Line Urchin P049109Ef7Dy - унікальний декоративний елемент, що підходить до основної тематики інтер'єру. Оригінальна форма додає надзвичайної елегантності. Незвичайний і цікавий дизайн відмінно послужить унікальною прикрасою. Світильник золотого кольору додає нестандартну атмосферу і характер. Такий тип відмінно розсіює світло в будь-якому інтер'єрі.

Технічні характеристики: Ступінь герметичності: IP20 Напруга живлення: 230 В Матеріал: Метал Діаметр: 101 см Висота: 111 см База: G9 Кількість джерел світла: 9 Змінне джерело світла: Так Джерело світла в комплекті: Ні Колір: Золотий Power_x000D_ _x000D_ Макс.: 42 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 111cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 101cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 101 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 9 źródeł |
| Кімната | Biuro |
| Максимальна потужність лампи | 42W |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | URCHIN |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Złote |
| Ширина | 101cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

