

Доставка зі складу 5-10 днів.

Підвісна лампа Zuma Line One P046109LP7Sd делікатно збагатить зовнішній вигляд будь-якої композиції, в якій вона розміщена. Світильник ідеально впишеться в мінімалістичний, сучасний і модерністський інтер'єр і ефектно його доповнить. Чорно-золотистий каскад буде чудово виглядати на сходах або над стільницею чи кухонним островом. Модель також варто використовувати в інтер'єрах ексклюзивних ресторанів і готелів.

Специфікація: Кількість джерел світла: 9 Тип різьби: Вбудований світлодіод Джерело живлення: 230 В Потужність одного джерела світла: 5 Вт Джерело світла в комплекті: Так Пересувне джерело світла: Ні Регулювання висоти: Ні Регулювання висоти: Ні Висота: 140 см Діаметр: 42 см Колір : Чорний, золото Матеріал : Акрил_x000D_ Стиль металу: модерн
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 5W |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Мoдель | ONE |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Ширина | 42cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

