

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник із серії MIDA від Zuma Line - це елегантне та функціональне освітлення, яке ідеально підходить для різних приміщень, таких як вітальня, їдальня, кухня, спальня чи офіс. Виготовлений з металу кольору латуні, він виглядає сучасно та стильно, поєднуючись з багатьма інтер’єрами, оформленими в схожих тонах, цей продукт забезпечує рівномірне розсіювання світла, ефективно та ефективно освітлюючи приміщення. Він живиться від звичайної мережі 230 В і має клас захисту IP20, що робить його безпечним і ідеальним для домашнього використання. Крім того, той факт, що він оснащений скляними елементами, надає лампі додатковий характер і елегантність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 6 źródeł |
| Кімната | Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 6W |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Mida |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Brązowe |
| Ширина | 42cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

