



Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельова лампа Regi FM2304600R-MB Zumaline LED 70W 3000-5000K кристали чорного гламуру в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому вигляді, що створює низку можливостей для організації простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в кімнати з класичною і сучасною атмосферою, а його універсальна форма створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє відпочинку після дня, проведеного поза домом. Вечорами з коханими Модель Rega виготовлена з практичних і міцних матеріалів, що гарантує своїм користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишукане поєднання чорного і білого кольорів робить світильник придатним як для світлого, так і для темного інтер'єру. Матеріали, які використовуються в лампі, - це метал і пластик, що полегшує догляд і підтримку в чистоті. Лампа має стаціонарне місце для 1 енергозберігаючого джерела світла, що не замінюється, і має ступінь герметичності IP20. Світильник має вбудований світлодіодний модуль з нейтральним кольором 3000-5000K. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для освітлення житлових або офісних приміщень, то світильник серії Rega точно підійде для вас завдяки своїй ергономічній формі З цією моделлю освітлення ви не тільки якісно підсвітите вибрані поверхні, але й отримаєте чудову та приємну для ока прикрасу, яка додасть інтер’єру неповторного вигляду та витонченості, а також підкреслить його деталі та декор серед інших меблів та аксесуарів. Освітлення чудово виглядає окремо або в комплекті з іншими світильниками, тому їх можна адаптувати до різних типів приміщень. Виріб має сертифікати відповідності та на нього поширюється гарантія виробника елементи, необхідні для складання обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 70W |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal, Akryl |
| Мoдель | Regi |
| Нитка | LED |
| Стиль | Glamour |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

