
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Вишуканий стельовий світильник, декоративні світлодіодні прямокутники K-8194 серії LAGOS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Марка | Kaja |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | LAGOS |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny, Loftowy |
| Тип | Plafony |
| Колір | Białe |
| Ширина | 90cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

