
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник Zuma Line Gladius Chrome C0535-05B-F4AC


Дані_x000D_ технічний:
Матеріал: кришталь, пластик
Тип джерела_x000D_ освітлення: лампочка, світлодіодна лампочка
Тип_x000D_ кришка: E14
Колір: прозорий, хром
Максимальна потужність_x000D_ [Ш]: 5x40
Тип_x000D_ захист [IP]: 20
Взаємозамінні_x000D_ джерело світла: Так
Напруга [В]:_x000D_ 230
Висота_x000D_ [см]: 32,5
Діаметр_x000D_ [см]: 41
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32,5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 41cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32,5 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 źródeł |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | GLADIUS |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny, Glamour |
| Тип | Plafony |
| Колір | Przezroczyste |
| Ширина | 41cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

