
Доставка зі складу 5-10 днів.
Paulmann71178VoleaСвітлодіодна стельова лампаСвітлодіодна лампочка (монохромна) 3,5 Вт, 13 Вт Чорний, золото Світлодіодний стельовий світильник Volea IP44 3000K 470lm / 1650lm 230V 3.5 / 1x13W димований Чорний#Золотий Колірна температура 3000K -, теплий білийСтійкість до бризок IP44 для ванних кімнат і подібних приміщень Плавне регулювання освітлення
Настінно-стельовий світильник Volea чорно-золотого кольору діаметром 320 мм — це більше, ніж просто звичайне освітлювальне рішення. Завдяки унікальному поєднанню прямого та непрямого освітлення, посиленого ефектом тривимірної глибини у внутрішньому колі світильника, будь-яке приміщення перетворюється на затишну та атмосферну атмосферу. Тепле біле світло з колірною температурою 3000 Кельвінів створює приємну атмосферу добробуту у вітальні, спальні та навіть у ванній кімнаті завдяки класу захисту IP 44. Його можна постійно затемнювати, тому яскравість можна регулювати . Лампу також можна повісити як підвісну лампу за допомогою окремого кронштейна, щоб розмістити лампу над обіднім столом або кухонною стільницею.
Увага! Опис цього продукту було автоматично перекладено. Якщо ми зможемо покращити його завдяки вам, зв’яжіться з нами. Обладнання: 3 режими освітлення 3000 K 3,5 Вт при 470 лм, 13 Вт при 1650 лм, обидва параметри затемнення Пряме та непряме освітлення без відблисків Тривимірний ефект глибини Дуже легко встановити завдяки великому простору для підключення, простим штекерним з’єднанням і гвинтам замок на пластині розсіювача Можна також встановити як підвісну лампу за допомогою окремого тримача
Технічні характеристики: ATT.COLOUR_RENDERING_INDEX_RANGE: 80 Ra · 2021 Клас енергоефективності: не застосовується · Загальний світловий потік: 950 лм · Кількість джерел світла: 2 · Клас захисту: II · Колір: чорний, золотий · Колір світлодіодної лампочки: теплий білий · Форма: кругла · Лампа підходить для: офісу, ванної кімнати, кімнати з підвищеною вологістю, освітлення тротуарів, освітлення будинку та гаража, дитячої кімнати, кухні, спальні, атмосферне освітлення саду, використання на терасі, вітальні · Потужність: 3,5 Вт, 13 Вт · Робоча напруга: 230 В · Тип лампочки: LED лампочка (монохромний) · Ступінь захисту IP: IP44 · Світловий потік (люмен): 950 лм · Стиль: сучасний · Температура колірна температура (Кельвін): 3000 К · Висота продукту: 64 мм · Діаметр продукту: 320 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paulmann |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 32cm мм |
| Додаткова інформація | Z regulacją natężenia światła |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Максимальна потужність лампи | 18W |
| Марка | Paulmann |
| Матеріал | Tworzywo ABS |
| Мoдель | Volea |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Тип | Plafony |
| Колірна температура | 3000K |
| Ширина | 32cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175801259
Плафон Paulmann Sufitowa Plafoniera Volea 18W Dim 320Mm 2120Lm 3000K Ip44 230V Black Złoty Tworzywo Sztuczne (Pl71178)
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

