
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
✅Накладний світильник чорний регульований Abigali Posh Cree COB 12W 3000K CRI90+ 20° ✅
✅
✅Регульований накладний світильник Abigali Posh Cree COB 12W 3000K CRI90 20° чорний — це функціональне освітлення для приватних інтер’єрів тощо. Світлодіодна лампа Abigal генерує світло з яскравістю 1080 люмен. Також має високий індекс передачі кольору, що розширює можливості використання світильника. Можливість регулювати кут світла - просте рішення для швидкої зміни. Це буде корисно в місцях, де умови часто змінюються, наприклад, у магазинах. Завдяки використанню якісних світлодіодів лампа Abigali Posh прослужить довго.
✅Abigali-MZTD-B-12-20WW
✅Регульований чорний накладний світильник Abigali Posh Cree COB 12W 3000K CRI90+ 2 ✅
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 12 W |
| Висота | 10,5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Regulacja padania światła |
| Клас енергоспоживання | F |
| Марка | Abigali |
| Мoдель | Commercial |
| Нитка | LED |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
| Колір | Białe |
| Колір світла | Белый ciepły |
| Колірна температура | 3000K |
| Ширина | 10cm мм |
| Яскравість (лм) | 1080 |
- Ціна: 4 806 ₴
- В наявності
- Код: 97738929
Освітлення в натяжну стелю Abigali MZTD-B-12-20
4 806 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
