

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
✅Abigal круглий світлодіодний стельовий світильник 300*50мм 20W 3000K ✅
✅
✅Круглий світлодіодний стельовий світильник - універсальний стельовий світильник. Стельовий світильник Abigal має вбудоване джерело світла, тому вам не потрібно купувати додаткову лампочку. Офісне приміщення ідеально підходить для цієї моделі світильника, хоча його можна успішно використовувати і в інших приміщеннях. Тепла біла колірна температура відповідно розсіюється завдяки дифузору. Міцний корпус гарантує, що стельове освітлення працюватиме довго та ефективно.
✅ABIGALI-MD1001-30-HW
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro |
| Максимальна потужність лампи | 20W |
| Марка | Abigali |
| Матеріал | Aluminium |
| Мoдель | Modern |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 30cm мм |
- Ціна: 5 174 ₴
- В наявності
- Код: 108426930
Стельовий світильник Abigali sufitowa LED ABIGALI-MD1001-30-HW
5 174 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
