
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа Abigala Melted Gold 3W 3000K
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro |
| Максимальна потужність лампи | 3W |
| Марка | Abigali |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Glamour |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Złote |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Ширина | 5cm мм |
- Ціна: 4 024 ₴
- В наявності
- Код: 165957165
Стельовий світильник Abigali (Cln3X3Ww)
4 024 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
