

Доставка зі складу 5-10 днів.
Круглий стельовий світильник Giovani ABR-PLOGZ-25W Abruzzo LED 25W 3000-5700K із золотом у MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому вигляді, що створює низку можливостей для організації простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в кімнати з класичною та сучасною атмосферою, а завдяки своїй універсальній формі світло створить комфортну та затишну атмосферу, що сприяє відпочинку та відпочинку після дня, проведеного поза домом. Спокійні вечори з коханими виготовлені з практичних і міцних матеріалів, що гарантують своїм користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишукане поєднання золотого і білого кольорів робить світильник придатним як для світлого, так і для темного інтер'єру. Лампа виготовлена з металу, що дозволяє легко доглядати за нею та підтримувати її в чистоті, має місце для 1 стаціонарного світлодіодного джерела світла, що не замінюється, і має ступінь герметичності IP20. Світильник має вбудований світлодіодний модуль з теплим кольором 3000-5700K. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для освітлення житлових чи офісних приміщень, то світильник серії Giovani точно підійде там, завдяки своїй ергономічній формі, ви зможете підібрати його до поточного або новоствореного приміщення Завдяки такій моделі освітлення ви не тільки якісно підсвітите обрані поверхні, але й отримаєте чудову та приємну для ока прикрасу, яка додасть інтер’єру неповторного вигляду та елегантності, а також підкреслить його деталі та декор серед інших меблів та аксесуарів. Внутрішнє освітлення чудово виглядає як окремо, так і в комплекті з іншими світильниками, тому їх можна адаптувати до різних типів приміщень. У комплект входить інструкція з експлуатації та елементи, необхідні для складання обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | F |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Pokój dziecięcy |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Марка | Abruzzo |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Giovani |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Złote |
| Колірна температура | 3300K |
| Ширина | 38cm мм |
- Ціна: 6 679 ₴
- В наявності
- Код: 163221547
Плафон Abruzzo Led Złoty Okrągły 40Cm 25W Cct 3000-5700K Giovani (Abr-Plogz-25W)
6 679 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

