




Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа Golden Milky Ball Umbria E27: неповторна елегантність у вашому інтер'єрі
Відкрийте для себе надзвичайну підвісну лампу Umbria E27 Gold Milk Ball Pendant Lamp – справжню перлину в нашій колекції освітлювальних приладів. Цей світильник є поєднанням унікального та елегантного дизайну з найвищою якістю виготовлення. Розповімо вам про його надзвичайні властивості, які наповнять ваш інтер’єр індивідуальністю.
Дизайн золотого м'яча:
Наш підвісний світильник — це не лише освітлення, це декоративний елемент, який надає характеру будь-якій кімнаті. Його світло залежить від обраної вами світлодіодної лампи E27. Завдяки цьому ви повністю контролюєте атмосферу в даному місці. Виберіть тепле, холодне або нейтральне світло, яке ідеально відповідатиме вашому настрою та потребам.
Універсальність завдяки лампам RGB або CCT:
Оригінальним варіантом є можливість використання RGB або CCT лампочок, які додадуть освітленню не тільки універсальності, але й креативності. Створіть чарівну атмосферу в їдальні, романтичну ауру в спальні, яскраве і функціональне освітлення на кухні чи в офісі і навіть затишну атмосферу в ресторані, кафе чи іншому комерційному приміщенні.
Стиль і вираження вашої особистості:
Підвісна лампа Umbria E27 Gold Milk Ball — це не лише елемент освітлення, це також вираження вашого стилю та індивідуальності. Тож замовте зараз і перетворите свій простір на щось унікальне!
Замовте сьогодні, щоб відкрити красу Umbria E27 Golden Milk Ball Hanging Llama та створити незабутню атмосферу у своєму інтер’єрі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia, Salon |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Abruzzo |
| Матеріал | Metal, Szkło |
| Мoдель | Milano |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 19,5cm мм |
- Ціна: 7 048 ₴
- В наявності
- Код: 160435855
Стельовий світильник Wiszącazłota Kula Mleczna Abruzzo Umbria E27
7 048 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж



