



Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний світильник Boho з ротанга Towamba Giorgia 50см E27
Підвісна лампа з ротанга Giorgia
Підвісна лампа Giorgia Rattan — це надзвичайне джерело освітлення, яке додасть природного шарму вашому інтер’єру. Завдяки своєму дизайну ви можете розмістити його як декоративну світлову точку в невеликих приміщеннях або створити ефектну комбінацію з кількох світильників у великих інтер’єрах, таких як готелі, холи, магазини та багато інших.
Цей світильник представлений у незвичайній формі конуса, виготовленому з волокон ротанга, які оточують конструкцію хвилястими елементами, створюючи враження тонкої мобільності та елегантності дизайну. Освітлення виконує не лише практичну функцію, а й стає елементом декору.
Характер випромінюваного світла залежить від обраної лампи E27, що дає вам свободу регулювати атмосферу в кімнаті. Ви можете вибрати між теплим, нейтральним або холодним світлом, створюючи ідеальні умови для відпочинку, роботи чи розваг.
Технічні дані:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 177cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Abruzzo |
| Матеріал | Rattan |
| Мoдель | Boho |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Boho |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Brązowe |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 7 048 ₴
- В наявності
- Код: 160435807
Стельовий світильник Boho Z Rattanu Towamba Abruzzo Giorgia 50Cm E27
7 048 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

