



Доставка зі складу 5-10 днів.


Activejet МИКИТА
Округлі форми та витончені форми – виразні риси вінтажного стилю. Серія Nikita, що складається з люстр і настінних світильників, ідеально вписується в ретро-композиції, але не менш привабливо виглядає в класичних інтер’єрах.
Багатство кольорів, серед яких нікель і золото, дозволить легко підібрати світильники до характеру будь-якої квартири. Настінні світильники з колекції також є функціональним рішенням для підсвічування тумбочок у спальні.
Візуалізація інтер'єру:


Перегляньте інші продукти з цієї колекції
Лінійка Nikita пропонує настінні світильники та люстри 3P та 5P

_x000D_ Activejet AJE-NIKITA 1P Нікель_x000D_
з того часу 56,99_x000D_ злотих

_x000D_ Activejet AJE-NIKITA 1P Patina_x000D_
з того часу 49,99_x000D_ злотих

_x000D_ Activejet AJE-NIKITA 3P нікель_x000D_
з того часу 160,99_x000D_ злотих

_x000D_ Activejet AJE-NIKITA 3P Patina_x000D_
від 142,28_x000D_ злотий

_x000D_ Activejet AJE-NIKITA 5P нікель_x000D_
від 228,99_x000D_ злотий

_x000D_ Activejet AJE-NIKITA 5P Patina_x000D_
від 210,99_x000D_ злотий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Activejet |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Biuro |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Activejet |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | AJE-NIKITA 3P Patyna |
| Нитка | E27 |
| Розподіл | Activejet |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Białe |
| Ширина | 70cm мм |
- Ціна: 4 898 ₴
- В наявності
- Код: 105655315
Стельовий світильник Activejet AJE-NIKITA 3P Patyna
4 898 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

