




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Бездротові навушники Soundcore Space A40 білі

Особистий простір, де б ви не були

Зменшення шуму до 98%
Насолоджуйтесь безперервним прослуховуванням

Отримайте потужність миттєво
Приголомшливий детальний звук

Звук із утричі більшою деталізацією
Зручна персоналізація
Дайте собі чітко почути
Подвійне з'єднання
Підвищена обізнаність про оточення
Бездротова зарядка
Освіжаюче носіння
СПЕЦИФІКАЦІЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Динаміка | 95 dB |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Комунікація | Bezprzewodowe |
| Марка | Anker |
| Мoдель | BT |
| Робочий час | 10 h |
| Роз'єм | USB-C |
| Тип | Douszne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Колір | Białe |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴






