
Доставка зі складу 5-10 днів.
Більше версій цього продукту: посилання УВАГА! На фото може бути показана версія продукту в іншому кольорі. Перед замовленням уважно прочитайте опис та/або перевірте обраний варіант Колір білий Тип оптики Галогенна/Ретрофіт Група потужності Інформація про сімейство SQUARES 50x1 230V поверхневого монтажу Напруга світильника 230 В Напрямок світла спрямований вниз Джерело світла галогенне Клас захисту 1 Місце установки світильника стеля Мінімальна відстань джерела світла від освітлюваного предмета або поверхні 0,5 м Вага світильника 0,5 кг
Світильник регулюється за допомогою диммера з регульованою напругою Потужність: 50W Джерело світла: PAR16, 230V Патрон лампи: GU10 Стандартне керування: Phase-Control Не містить джерела світла. Трансформатор не потрібен. Пропозиція швидкої доставки QS включає вибрані варіанти товару, позначені знаком «QS» поруч із номером каталогу.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 50 W |
| Висота | 10cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Клас енергоспоживання | D |
| Марка | AQForm |
| Мoдель | SQUARES |
| Нитка | GU10 |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
| Ширина | 9,6 cm мм |
- Ціна: 7 293 ₴
- В наявності
- Код: 95690898
Освітлення в натяжну стелю Aqform Oprawa Natynkowa Squares 50X1 230V - White Struktura (458110000U8Ph13)
7 293 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

