
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Точковий PET Phase-Control поверхнева біла конструкція QS 42311-0000-U8-PH-13
Aqform
Поверхнева біла конструкція Spot PET Phase-Control QS 42311-0000-U8-PH-13 — це проект, заснований на циліндричній мінімалістичній формі. Добре працює як рішення для освітлення різних поверхонь із сучасним дизайном. Корпус висотою 8,5 см містить цоколь для однієї галогенної лампочки GU10 максимальною потужністю 50 Вт. Додатково можливе використання світлодіодного освітлення. Світловий потік спрямований перпендикулярно землі. Пропозиція швидкої доставки – освітлювальні прилади відправляються від виробника протягом 2-5 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 50 W |
| Висота | 9cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 9cm мм |
| Клас енергоспоживання | D |
| Марка | AQForm |
| Мoдель | PET |
| Нитка | GU10 |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
- Ціна: 4 622 ₴
- В наявності
- Код: 95690877
Освітлення в натяжну стелю Aqform Oprawa Natynkowa Pet 9 - White Struktura (423110000U8Ph13)
4 622 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
