
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світильник регулюється за допомогою диммера пропозиція доставки включає вибрані варіанти продукту, позначені символом біля каталожного номера "QS".
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 50 W |
| Висота | 9cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 9cm мм |
| Клас енергоспоживання | D |
| Марка | AQForm |
| Мoдель | PET |
| Нитка | GU10 |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 4 622 ₴
- В наявності
- Код: 95690876
Освітлення в натяжну стелю Aqform Oprawa Natynkowa Pet 9 - Black Struktura (423110000U8Ph12)
4 622 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
