
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Найважливіші функції продукту
Призначення та застосування
Спосіб складання та встановлення
Матеріали та конструкція
Світлодіодна технологія – ефективність та економія
Безпека, підтверджена сертифікатами
Тестування вручну – легка функціональна перевірка
Адаптація до умов середовища
Підсумок – чому варто обрати аварійний світильник Awex?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awex |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 3 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 120cm мм |
| Додаткова інформація | Źródło światła w zestawie |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоспоживання | E |
| Марка | Awex |
| Нитка | LED |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
| Колір | Białe |
| Колірна температура | 6500K |
| Ширина | 120cm мм |
- Ціна: 6 202 ₴
- В наявності
- Код: 83791745
Освітлення в натяжну стелю Awex Awaryjna 1H Lovato N Eco Led 3W Opt Koryt Jednozadaniowa Biała (Lvnc3We1Sexwh)
6 202 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
