
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo AZ2809 SISTO 2 BK/BK
Azzardo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 50 W |
| Висота | 19cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 5cm мм |
| Додаткова інформація | Regulacja padania światła, Źródło światła w zestawie, Wymienne źródło światła |
| Клас енергоспоживання | B |
| Марка | Azzardo |
| Нитка | AR111 |
| Тип | Sufitowe wpuszczane |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 36cm мм |
- Ціна: 5 988 ₴
- В наявності
- Код: 74444117
Світильник врізний Azzardo Wpust Sisto 2
5 988 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
