

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник SISTO 2 AZzardo BLACK AND WHITE Світильник виготовлений з алюмінію та металу, має джерело світла з цоколем GU10/ES111 і ідеально підходить для домашнього використання, а також в офісі чи магазині 5 смШирина 19 смДовжина 36 смДжерело світла в комплекті Немає Пересувне джерело світла ТакКлас енергоспоживанняДіаметр монтажного отвору 32 см x 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 50 W |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 3cm мм |
| Додаткова інформація | Źródło światła w zestawie |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоспоживання | B |
| Марка | Azzardo |
| Нитка | AR111 |
| Тип | Sufitowe wpuszczane |
| Ширина | 35cm мм |
- Ціна: 5 758 ₴
- В наявності
- Код: 66174330
Світильник врізний Azzardo White Black (Gm2202Wh)
5 758 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
