



Доставка зі складу 5-10 днів.
Виробник: AZzardo Код продукту: AZ4389 Тип продукту: Вхідні отвори Розміри: Висота (см): 5 см Ширина (см): 10 см Вага (кг): 0,28 кг Різьба лампи: вбудований світлодіод Джерело світла: Потужність (Вт): 7 Вт Потужність інтенсивність світла (lm): 550lm Колір світла (K): 3000K Індекс передачі кольору RA>=: 80.00 Колір світла: Теплий LED лампа: ТАК Кількість джерел світла: 1 Лампочка в комплекті: ТАК Живлення: 230В Колір абажура/абажура: Чорний Матеріал: Метал Додаткова інформація: Колір (опис): чорний Матеріал (опис): метал, скло Висота /регулювання довжини: ФІКСОВАНЕ джерело світла: НІ Клас захисту: IP44 Стиль: Сучасний Застосування: Колір ванної кімнати: чорний; Кількість джерел світла: 1; Джерела світла в комплекті: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 7 W |
| Висота | 5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 5cm мм |
| Додаткова інформація | Źródło światła w zestawie |
| Клас енергоспоживання | G |
| Марка | Azzardo |
| Нитка | LED |
| Тип | Sufitowe wpuszczane |
| Колір | Czarne |
| Колір світла | Белый ciepły |
| Ширина | 10cm мм |
| Яскравість (лм) | 550 |
- Ціна: 4 054 ₴
- В наявності
- Код: 115793114
Світильник врізний AZZARDO - DOWNLIGHT PODTYNKOWY KASTORIA LED 7W 3000K IP44 - Black - AZ4389 AZ4389
4 054 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

