



Доставка зі складу 5-10 днів.
Чорний тонкий світлодіод 24 Вт, круглий вхідний патрубок для вбудованого монтажу для ванної кімнати
Чорний тонкий світлодіодний патрубок 24 Вт, круглий, вбудований у ванну кімнату, є ідеальним рішенням для стильних ламп для освітлення простору у вашому домі. Бажаєте оформити свої поверхні в неповторному стилі та постали перед вибором лампи, яка працюватиме ідеально? Вибирайте представлену модель SLIM. Завдяки йому ви зможете повністю змінити зовнішній вигляд чотирьох стін вашої квартири та внести ковток свіжості.
Найкрасивіші лампи та свіжий погляд на дизайн
Круглий тонкий світлодіодний світильник Black Slim LED 24W для ванної кімнати був розроблений з увагою до естетики та практичності. Використовуючи світлодіодні джерела світла, ви заощадите гроші та енергію, необхідні для освітлення відповідної поверхні. Енергозберігаючі лампи допоможуть подбати про навколишнє середовище під час освітлення обраного простору. За допомогою запропонованої рамки ви легко зможете підкреслити унікальні композиції, які привернуть увагу.
Хочете ще більше насолоджуватися поверненням додому? Оригінальний дизайн, висока якість виготовлення та кольорова гама зроблять круглу врізну розетку для ванної Black Slim LED 24W ідеально вписуваною в обстановку кімнат, оформлених у вашому стилі. Правильно підібрані матеріали дозволять створити ефектну світлову ілюмінацію, яка відобразить ваше художнє чуття.
Демонструйте вибрані елементи дизайну, комбінуйте кілька світильників в унікальні композиції та грайте з освітленням, шукаючи незвичайні рішення. Подумайте, де б ви могли розмістити нашу лампу - ви хочете освітити свій офіс стимулюючим сяйвом або, можливо, створити затишну атмосферу в спальні?
Є багато можливостей, і ви обмежені лише своєю уявою! Виберіть наше освітлення та насолоджуйтесь ефектним декором у своїх чотирьох стінах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 24 W |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 22cm мм |
| Додаткова інформація | Źródło światła w zestawie |
| Клас енергоспоживання | G |
| Марка | Azzardo |
| Нитка | LED |
| Тип | Sufitowe wpuszczane |
| Колір | Czarne |
| Колір світла | Белый neutralny |
| Ширина | 22,5cm мм |
| Яскравість (лм) | 2000 |
- Ціна: 4 177 ₴
- В наявності
- Код: 114853012
Світильник врізний AZZARDO - DOWNLIGHT PODTYNKOWY SLIM 22 ROUND 24W 4000K IP44 - Black - AZ4164 AZ4164
4 177 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

