
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вбудовуваний світильник PACO 3 чорний (AZ0803 | GM2301-BK) - AZZARDO
Про Azzardo Azzardo гарантує вибір найбільш міцних і високоякісних матеріалів, які ретельно перевіряються в рамках суворих процедур контролю якості. Інвестуючи в вбудовану лампу від Azzardo, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте унікальний стиль і виберете найкращі рішення найвищої якості. Завдяки широкому асортименту освітлювальної продукції виробник надає досвід і підтримку у виборі правильних ламп і аксесуарів, які найкраще відповідають потребам і стилю будь-якого інтер’єру.
Додаткова інформація Також варто звернути увагу на додаткові переваги, які надає вбудовувана лампа. У цій моделі лампи використовується цоколь GU10. Перевірте, чи є у вас сумісна лампочка, чи входить вона в комплект. Рівень захисту IP20 є ключовим параметром, на який слід звернути особливу увагу при плануванні освітлення в таких місцях, як ванна кімната, тераса або сад. Завдяки інноваційним технологіям лампа забезпечує освітлення, яке ідеально підходить як для роботи, так і для відпочинку. Інвестиції в світлодіодні лампи – це крок до економії та екологічного освітлення будинку завдяки меншому енергоспоживанню та довшому терміну служби цих джерел світла.
Параметри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 50 W |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 9cm мм |
| Додаткова інформація | Regulacja padania światła, Źródło światła w zestawie, Wymienne źródło światła |
| Клас енергоспоживання | A |
| Марка | Azzardo |
| Нитка | GU10 |
| Тип | Sufitowe wpuszczane |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 9cm мм |
- Ціна: 4 638 ₴
- В наявності
- Код: 29047268
Світильник врізний Azzardo Paco 3 GM2301 BK
4 638 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

